Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Przewodniczący - p. Agnieszka Goleń
Zastępca - p. Justyna Kozłowska
Skarbnik - p. Natalia Nowak

Drodzy Rodzice

Kolejne dobre wieści z Rady Rodziców: 

  • Alpaki z wizytą w naszym przedszkolu – na 17 kwietnia zaplanowaliśmy spotkanie z cudownymi Alpakami. Każda z grup będzie miała okazję nakarmić i przytulić alpaki oraz posłuchać o tych przemiłych zwierzętach. Finansowanie w całości z wpłat na RR. 
  • Warsztaty z przygotowania muffinek/babeczek – w maju planujemy przeprowadzić w poszczególnych grupach warsztaty, na których z dziećmi będziemy przygotowywać i ozdabiać babeczki. Zachęcamy do zgłaszania się zainteresowanych Rodziców do przedstawicieli Grup. O dokładnym terminie będziemy informować na bieżąco. Finansowanie w całości z wpłat na RR. 
  • Piknik rodzinny – na przełomie maja i czerwca planujemy zorganizować nasz coroczny festyn w ogrodzie. Będzie jak zawsze wiele atrakcji: animacje, gry i zabawy, malowanie twarzy, słodkości i inne łakocie Liczymy na Waszą pomoc – na pewno potrzebni będą Rodzice do malowania twarzy i obsługi „bufetów”. Finansowanie w całości z wpłat na RR. 
  • Całodniowa wycieczka – na 12 czerwca została zarezerwowana wycieczka całego przedszkola do przyjaznej Michałówki Większość dzieci już pewnie tam była, ale wciąż zmieniają się warsztaty i na pewno nie będzie NUDY! Finansowanie w części z wpłat na RR. Dopłata po stronie Rodziców – 75 zł/od dziecka. 
  • Pożegnanie STARSZAKÓW – jak co roku przychodzi czas na pożegnanie najstarszej grupy i przygotowanie dla nich upominków by zawsze miło wspominali czas spędzony w naszym przedszkolu. 

Pamiętajcie, że wszystkie nasze działania uzależnione są od Waszych wpłat na Radę Rodziców – dlatego PROSIMY o wpłaty Rodziców, którzy jeszcze ich nie dokonali. 

Drodzy Rodzice,
w imieniu członków Rady Rodziców chcielibyśmy Wam przekazać kilka słów na temat naszej działalności, która niestety mocno uzależniona jest od Waszych wpłat. Wciąż jednak poszukujemy i pozyskujemy nowych sponsorów.
Stworzyliśmy grupę na Messenger, spotykamy się w miarę możliwości i często rozmawiamy o tym co zrobić i jak, by urozmaicić naszym dzieciom czas spędzony w przedszkolu.
Zachęcamy do zgłaszania Waszych pomysłów swoim przedstawicielom Trójek klasowych.
Z chęcią posłuchamy Waszych uwag i opinii bo przecież wszystkim zależy na uśmiechu naszych dzieciaczków:) - możecie je zgłaszać mailowo: radarodzicow@pm128.elodz.edu.pl
Na ostatnim spotkaniu ustaliliśmy harmonogram działań w ramach Budżetu Rady Rodziców na najbliższe 3 miesiące: listopad, grudzień i styczeń. Mamy nadzieję, że Wasze wpłaty pozwolą nam w styczniu zaplanować atrakcje na kolejne miesiące, w tym wycieczkę, piknik rodzinny.
AKTUALIZACJA BUDŻETU NA ROK SZKOLNY 2022/2023
HARMONOGRAM ZAPLANOWANYCH DZIAŁAŃ I KOSZTÓW:
 
Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Państwu za wpłaty na rzecz Rady Rodziców. To dzięki Państwa zaangażowaniu możemy aktywnie włączać się w zmiany zachodzące w przedszkolu. Niestety budżet Rady Rodziców jest mocno ograniczony, dlatego jeszcze raz zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. To tylko dzięki Państwa wpłatom będziemy mogli zrealizować założone przez nas cele.

Serdecznie dziękujemy!

Drodzy Rodzice!

Uchwałą Rady Rodziców z dnia 21 września 2022 r. ustalono dobrowolną opłatę na rzecz Rady Rodziców w wysokości 250 zł za cały rok. Wpłaty można dokonywać w ratach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych.
Rada Rodziców podjęła również decyzję w sprawie opłat w przypadku rodzeństwa 50% za drugie dziecko (uczęszczające do naszego przedszkola), za trzecie i kolejne (uczęszczające do naszego przedszkola) nie uiszczamy opłaty, w przypadku jednego dziecka odpłatność za Radę Rodziców to 100%.

Dziękujemy za wpłaty w ubiegłym roku. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli jeszcze lepiej wspierać i nagradzać Nasze dzieci. Chcielibyśmy, aby również w tym roku dzieci mogły otrzymać prezenty świąteczne, upominki na dzień dziecka, wspólnie bawić się na pikniku rodzinnym lub wycieczce. 

KONTO RADY RODZICÓW PRZY PM128: 51 1020 3408 0000 4302 0015 8881 PKO BP

Budżet Rady Rodziców 2022-2023