Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rada Rodziców

 
Przewodniczący: Pani Natalia N. z gr. żółtej
Zastępca: Pani Agnieszka G. z gr. czerwonej
Skarbnik: Pani Karolina T. z gr. pomarańczowej
 
Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Państwu za wpłaty na rzecz rady rodziców, to dzięki Państwa zaangażowaniu możemy aktywnie włączać się w zmiany zachodzące w przedszkolu. 
Niestety budżet rady rodziców jest mocno ograniczony dlatego jeszcze raz zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. To tylko dzięki Państwa wpłatom będziemy mogli zrealizować założone przez nas cele.

Serdecznie dziękujemy!

 Drodzy Rodzice!

 
Uchwałą Rady Rodziców z dnia 4 września 2020  ustalono dobrowolną opłatę na rzecz Rady Rodziców w wysokości 250 zł za cały rok. Wpłaty można dokonywać w ratach miesięcznych w wysokości 25 zł bądź w ratach kwartalnych, rocznych.

Rada Rodziców podjęła również decyzje w sprawie opłat w przypadku rodzeństwa 50% za drugie dziecko (uczęszczające do naszego przedszkola) , za trzecie i kolejne (uczęszczające do naszego przedszkola)  nie uiszczamy opłaty, w przypadku jednego dziecka odpłatność za Radę Rodziców to 100%.

Dziękujemy za wpłaty w ubiegłym roku. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli jeszcze lepiej wspierać i nagradzać Nasze dzieci. Chcielibyśmy, aby również w tym roku dzieci mogły otrzymać prezenty świąteczne, upominki na dzień dziecka, wspólnie bawić się na pikniku rodzinnym lub wycieczce. 

KONTO RADY RODZICÓW PRZY PM128: 51 1020 3408 0000 4302 0015 8881 PKO BP

Budżet Rady Rodziców n rok szkolny 2021/2022